ТАТКО СУПЕРХЕРОЈ! Пејачот во прошетка со ќерката ја воодушеви јавноста со својот стајлинг! (ФОТО)

3 ноември, 2020
џоџо

Тој гордо излезе во прошетка со своето тримесечно бебе, во издание што малкумина го очекуваа!

Музичарот Џо Џонас во прошетка низ Лос Анџелес со неговата тримесечна ќерка Вил, беше забележан во неверојатен стајлинг..

Имено, новиот татко се облече во костумот Железен човек (Iron Man), херојот на Марвел и гордо го однесе своето бебе на попладневна прошетка.

Имаше и маска над лицето, шлем,како и црвена тренерка, а мајката Софи Тарнер не беше во близина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi