ТЕРЕТАНИТЕ СЕ ЗАТВОРЕНИ ЗА СИТЕ, ОСВЕН ЗА ОВАА ПЕЈАЧКА! Кога парите тропнуваат на врата, законот излегува од просторијата!

2 април, 2020
ј ло

Оваа пејачка и глумица платила за со својот маж да тренира во теретана.

Пејачката со само едно излегување од дома со хеланки и кратко маиче дигна голема прашина во САД.

Џенифер Лопез, беше сликана како излегува од теретаната, а како што јавија американските медиуми, иако сите спортски објекти биле затворени, тие ја отвориле оваа сала само за нејзините приватни цели.

Таа платила да тренира заедно со својот сопруг во теретана која е затворена поради коронавирусот, како и сите останати теретани кои не работат овој период.

Сепак тоа не ја интересираше Џенифер Лопез, а американската јавност е бесна затоа што сметаат дека ова е направено само поради фактот што таа е богата и славна.

„Ова е срамота, значи сѐ  може кога ќе се плати?“ „Се продавате за пари“- Ова се само некои од коментарите.

Џеј Ло на ваквите коментари не обрнува внимание, само се смешка, тренира и ја покажува својата извонредна линија.