„Тешкиот“ живот на милијардерката: Погледнете во луксузниот двор на Кајли Џенер! (Фото)

25 мај, 2020
кајли

Популарната милијардерка и реалити ѕвезда, повторно ја провоцира јавноста. Овој пат Кајли Џенер покажа дел од нејзиниот луксузен двор сончајки се покрај базенот.

Ова секако не е прв пат згодната Кајли да покаже дел од своето богато кралство. Дворот во кој е изграден базенот е уреден со стил, а зад неа може да се видат мали парцели, веројатно вештачка трева, која во овој случај, изгледа многу декоративно.

View this post on Instagram

💚🧩🔫🐸🦖☘️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Нејзините обожаватели ја забележаа и нејзината беспрекорна фигура, која изгледа феноменална во комбинација со неон зелен костим за капење.

View this post on Instagram

💚💚

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

Kylie today💚

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

На Инстаграм, нејзината сестра Кортни Кардашијан, исто така, ја покажа и туш кабината на Кајли која се подготвува. Во описот на сликата, таа изјавила дека е направена со розев мермер затоа што тоа е омилената боја на Кајли.

Погледнете: