„Ти благодарам што конечно ги соблече хеланките!“: Џеј Ло одамна не изгледала вака моќно

15 септември, 2020
dzenifer-lopez1-830x0

Џенифер Лопез (51) во последно време може да се види во хеланки и во „тренинг издание“ на фотографиите на светските медиуми, освен ако не станува збор за празнични настани и концерти. Токму затоа нејзиниот стајлинг од улиците на Њујорк го воодушеви светот, бидејќи латино дивата веќе подолго време не е видена во ова издание. Заблеска во разни бои – носеше комбинезон и јакна со принт од папагал, имаше капа на главата, носеше црна маска и носеше штикли што ги обожаваат жените, а на овие простори Јелена Карлеуша често носи многу слични. Овој стајлинг на Џеј Ло би одел повеќе покрај морето и Капри, отколку по улиците на Њујорк, изјави Дејли Меил, со кој сигурно ќе се согласат сите што ќе ја погледнат славната убавица. Исто така, може да се прочитаат коментарите дека Џеј Ло изгледа „многу богато и моќно“ во ова издание, што тој дефинитивно е.


„Ви благодарам што конечно ги соблековте хеланките“, „Ненадмината си“, „Блескаш“, „Годините не и можат ништо“, се некои од комплиментите. Друштво и правеше и свршеникот, Алекс Родригез, но тој беше облечен сосема поинаку – во тренерка. Претходно, Џенифер беше фотографирана за време на ручекот со пријателите во Менхетен. За таа пригода носеше црни хеланки, маица со долги ракави и патики.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi