Тој е милионер и плејбој: Се чини дека му требаше само ова во животот за да биде среќен! (ФОТО)

18 мај, 2020
asdf

Не знам за вас, но кај нас оваа слика кај нас предизвикува ужас нагон за повраќање. Во кој свет живееме?

Имено, веројатно знаете дека на сликата се сега познатиот плејбој и милионер Џанлука Ваци (52) и неговата вереница Шерон (25).

Среќната двојка сега очекува дете – син!

За никој не е чудно што овој човек може да биде  и татко на својата свршеница? Дали тоа што е милионер оправдува сè што прави?

Но, настрана од тоа како го доживуваме,  само погледнете го само неговиот израз на лицето! Блеска од среќа!

Дали е можно дека се што му требаше на овој човек беа жена и дете ?!

„Морам да признаам, секогаш кога размислував за потенцијалната мајка на мојот син, секогаш замислував жена со лик како Шерон“, напиша Џанлука на Инстаграм.