ТОЈ Е НАЈГОЛЕМАТА ЉУБОВ НА АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ! Знае да биде и СУРОВ,но кога ќе ја прегрне нејзе, познатата пејачка се топи! (ФОТО)

16 мај, 2020
ceca 0

Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели видео на Инстаграм “story”  so  нејзините деца Вељко и Анастасија кога биле мали, а младата пејачка веднаш го сподели видеото на својот профил.

На видеото се гледа како Вељко ја бакнува и ја гушка својата сестра додека таа се гушка и се смее.

Вељко, кој не престана да тренира за време на вонредната состојба, наскоро ќе стане татко , бидејќи неговата сопруга Богдана влезе во деветтиот месец од бременоста, а тој сè уште е многу внимателен кон својата сестра.

 Анастасија и Вељко си се најголема меѓусебна поддршка уште од мали, за што Цеца е многу горда.