Тој има 25 , таа има 61 година – младиот дечко ја придружуваше во нејзината средба со бившиот маж!

16 јули, 2020
madona 2

Мадона е во врска со танчерот Ахламалик Вилијамс наводно од крајот на минатата година, а ретко се гледа со поранешниот сопруг Гај Ричи со кого има два сина.

Мадона (61) веќе не е скарана со поранешниот сопруг Гај Ричи (51), од кого се разведе во 2008 година.

Пејачката се сретна со Гај во Лондон и со себе го зеде своето 36 години помладо момче Вилијамс. Ричи ја донесе својата сопруга, манекенката Џеки Ајнсли (38), со која има четири деца.

Поранешните сопружници се сретнаа пред уметничка галерија во Лондон и беа во добро расположение. Ниту Мадона ниту Гај не носеа заштитни маски на лицето, ниту партнерите, и не одржуваа социјална дистанца.

Патем, пејачката и режисерот ретко се гледаат во јавноста заедно бидејќи се разведоа. Мадона и Гај од осумгодишен брак имаат синови Рока (19) и Дејвид (14), кои исто така беа со нив.

Нивниот развод беше бурен и пејачот, наводно, морал да и плати паричен надоместок од 60 до 73 милиони долари, и вилата од 12 милиони фунти во Вилтшир беше дел од договорот. Тие исто така се бореа за старателството и Мадона го загуби тоа за нејзиниот син Роко, откако тој рече дека сака да живее со својот татко.

Според американските медиуми, пејачката е во врска со 25-годишниот танчер Ахламалик од крајот на минатата година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi