„Том Круз ја прогонува и и праќа застрашувачки подароци“ – велат изворите!

24 септември, 2020
tom

Иако неговата актерска работа е непобитна и мора да се признае дека тој е еден од најдобрите во Холивуд, 58-годишниот Том Круз е приватно, велат оние што го познаваат, многу чуден, а неговото однесување понекогаш е застрашувачко и неразбирливо. Ова секако го поткрепуваат и најновите гласини за 170-сантиметри високиот актер, кој наведува дека последните месеци бил опседнат со соседот кој живее недалеку од луксузната вила што ја има во Њујорк.

Тие дури отидоа толку далеку во германскиот таблоид во 2014 година што ја споредија Сара со Ана. Тие истакнаа дека тенисерката е бринета и скорпија во хороскопот, а моделот е русокоса и стрелец. Во исто време, тие напишаа дека Ана зборува руски, англиски, германски и француски јазик со нејзиниот мајчин српски јазик, а Сара зборува само германски и англиски јазик.

Тие коментираат дека е тешко да се утврди колку заработува Сара, а Ивановиќ тогаш имал плата од пет милиони евра, додека сега, според податоците, има имот вреден 16 милиони долари. Тие отидоа дотаму што истакнаа дека Ана има 14 килограми повеќе од Сара.

„Таа го пријавила во надлежните институции затоа што тој постојано sиркал околу нејзиниот имот. Кога таа ќе излезе од куќата, тој ќе се преправаше дека е таму сосема случајно. Неколку пати и оставил подароци како цвеќиња, чоколадо, обетки, а еднаш и оставил чорапи и пар свои влакна завиткани во хартија. Беше преплашена “, рече друг сосед. Иако не е познато која дама го полудуваше Крстарењето толку многу што понекогаш и се закачуваше околу имотот, истиот сосед изјави дека е жена на крајот на триесеттите години. „Таа е убава, ситуирана дама која се држи до себе и не е позната“, додаде тој.

View this post on Instagram

DIGITAL ART❤

A post shared by THE ARTISTIC WORLD (@theartisticworld215) on

Патем, Крстарењето беше многу возбудено во последните неколку недели, бидејќи беше објавено бидејќи ќе го снима својот прв филм во вселената. Извори блиски до порталот „Варајети“ кои прв ја објавија оваа вест велат дека буџетот на овој филм ќе биде најмалку 200 милиони долари додека Том Круз ќе заработи, според процените, меѓу 30 и 60 милиони долари. Тој не само што ќе глуми, туку и ќе биде продуцент на филмот и исто така ќе добие процент од заработката.