Том Круз ќе раскаже зошто воопшто не сака да ја види ќерката Сури!

26 април, 2020
profimedia-0221900369

После години и години молчење, тој јавно се кае што бил лош сопруг и татко.

„Целиот свет го чекаше ова“, тврди извор близок на енигматичниот и контроверзен актер Том Круз, кој откри во новиот број на „In Touch“ дека Том е спремен да направи големо и долгоочекувано интервју со славниот радио водител Хауард Стерн, во кој ќе ги признае сите свои гревови за неуспешниот брак со 41-годишната актерка Кејти Холмс и нивната 14-годишна ќерка Сури, за која актерот со години не ја видел, ниту слушнал. Тој ќе ја отвори и својата душа кон неговиот неуспешен брак со актерката Никол Кидман, како и тајните на контроверзната Скиентолошка црква на која членува долги години, а која наводно му забранува да ги гледа Сури и Кејти.

Тој многу години не дава ниту едно интервју за весници, а ваквата најава е прилично голема работа. „Целиот свет чекаше да се отвори Том за неговиот личен живот. На тој начин, тој не само што ќе биде акционен херој, туку ќе стане и поголем човек во очите на луѓето “.

Tom Cruise

Хауард Стерн нема официјално потврдено кога ќе биде ова интервју, но се очекува дека тоа ќе биде наскоро и дека конечно ќе се дознаат сите најважни информации за познатиот актер.