ТОП издание на Лепа Брена: Изгеда како 1.000.000 $!

24 април, 2020
Capture

Лепа Брена се сликаше во нејзиниот двор, а нејзиното издание ги воодушеви сите.

Пејачката очигледно не е една од оние што карантинот го поминуваат без шминка и во пижами, па објави фотографија на Инстаграм со заносно издание.

За оваа пригода Брена носеше беж-бела комбинација, носеше златен часовник на раката и високи потпетици.