Важи за најубава жена во светот, но овој скандал и го размрда тлото под нозете.

24 август, 2020
download

Една од најдобрите светски топ модели, Наоми Кембел, беше во среќна врска со рускиот милијардер Владислав Доронин до 2013 година, а малкумина се сеќаваат дека таа беше таа која и го зема момчето на неговата тогашна сопруга Екатерина.

Naomi Kembel

За да се исчисти во медиумите, таа тврдеше дека бракот на рускиот милијардер и неговата сопруга бил во криза околу 10 години пред да стапи во контакт со него. Сепак, Екатерина Доронин тогаш инсистираше на тоа дека нејзиниот сопруг Владислав Доронин ја напуштил токму заради Наоми Кембел.

– Наоми е пресреќна што Екатерина конечно се согласи да му даде развод на Владислав, но таа е лута што ја обвинува за распадот на бракот, кој беше на климави нозе скоро од самиот почеток – изјави извор близок на парот во тоа време.

Vladislav i Naomi

Наоми била многу повредена што Екатерина се обидела да ја прикаже како растурачка на бракови.

Vladislav i Naomi

– Врската на Наоми со Владислав е смешна. Тој сè уште е оженет, а таа многу греши ако смета дека може да го земе мојот сопруг – рече Екатерина пред многу време.

Наоми и Владислав се запознале на Канскиот филмски фестивал и се забавуваа во 2008 година. Пред тоа, тој беше во врска со друга жена веќе седум години, иако беше технички оженет. Двајцата се распаднаа во 2013 година, а овој скандал го потресе светот. Неговата поранешна сопруга во неколку наврати ја обвинуваше Наоми дека е со него само за парите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris