„Вечерва изгледаше прекрасно“. Испливаа пораките со кои Бред Пит и го уништи бракот на Џенифер Анистон

10 јуни, 2020
њрер

Многумина беа изненадени кога беше откриено дека актерката се разведува од Џастин Терукс, а медиумите сега пишуваат дека за тоа е виновен Бред Пит !

Еден од најпознатите шармантни парови во Холивуд во последните години беа несомнено Џастин Терукс и Џенифер Анистон, кои се верија во 2012 година и се венчаа три години подоцна. Двојката се чинеше хармонична, па многумина беа изненадени кога во 2018 година, американските медиуми објавија дека се разведуваат.

Како што тврди Mirror, проблемот е во тоа што Џенифер остана во добри односи со својот поранешен сопруг Бред Пит, односно дека има дозвола да испраќа пораки. Тој наводно напишал: „Вечерва изгледаше толку убаво“ и „Веќе ми недостасуваш“, а Терукс ги прочита сите овие убави зборови што актерот ги упати кон својата поранешна сопруга.

Очигледно, тој сфатил дека Џенифер никогаш не престанала да го сака Бред, иако и го скрши срцето. Како и да е, Терукс и Џенифер останаа во извонреден однос.