Вељко објави емотивна фотографија со Богдана: Страствен бакнеж во природа

4 мај, 2020
bogdana

Љубовта цвета…

Вељко Ражнатовиќ времето во изолација го поминува со бремената сопруга Богдана.

Младиот боксер објави емотивна фотографија на Инстаграм со својата поубава половина, која исто така внимание.

Имено, на сликата се гледа како Вељко страсно ја бакнува својата сопруга.

Еве ја неговата објава.