Вељко објави фотографија од својата мајка: Еве како изгледа Цеца и кој и прави друштво во изолација

14 април, 2020
ceca

Нејзината фотографија веднаш привлече голем број лајкови и коментари.

Вељко Ражнатовиќ објави фотографија од неговата мајка Цеца и покажа со кого таа го минува времето додека е во изолација.

Пејачката позираше со своето куче и уживаше во сончевиот ден. Нејзината фотографија веднаш го најде своето место на Инстаграм профилот на Вељко, при што многумина искоментираа дека му завидуваат каква мајка има.

„Мајка“, кратко напиша младиот боксер.