Вељко Ражнатовиќ јавно упати ЖЕСТОКА ПОРАКА

13 август, 2020
veljko

Синот на Цеца Ражнатовиќ крена вистинска прашина на социјалните мрежи со нов пост.

Веjко Ражнатовиќ се огласи на својот Инстаграм профил, видно револтиран од постапките на луѓето што ги нарече „интернет-мафијаши“.

– Лавот никогаш не ја уништува облеката, туку молецот. Чешањето никогаш не било предизвикано од волк, туку од вошка. Маларијата никогаш не била пренесена од мечка, туку од комарец. Црната смрт не е предизвикана од пантер, туку од стаорец. Разликата помеѓу ѕверо и гнида е јасна. Знаете како изгледаат sверовите, тешко може да се забележат гнидите, а напаѓаат секогаш и секаде – напиша Вељко и додаде:

– Мали интернет-мафијаши.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris