ВЕЉКО РАЖНАТОВИЌ ОБЈАВИ ГОЛА ФОТОГРАФИЈА и коментар од кој многумина се збунија

9 август, 2020
veljko

Вељко Ражнатовиќ редовно се рекламира на својот Инстаграм профил, на кој има скоро 200.000 следбеници. Така, и овој пат, тој објави фотографија од тренинг, а зборовите ги шокираа сите.

– Понекогаш седнувам и погледнувам на животот од различен агол. Не знам дали сум Божјо дете или ангел на ѓаволот – напиша Вељко во описот на фотографијата.

Не знаеме дали таа е едното или другото, но знаеме дека тој е син на Светлана Цеца Ражнатовиќ, која ја нарекоа „српска мајка“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris