Вељко Ражнатовиќ пред бокс мечот заврши на кислород!

27 август, 2020
Untitled_1000x0

Боксерот се огласи од од хипербаричната комора!

Veljko Ražnatović

Вељко Ражнатовиќ се подготвува за натпреварот, на 4 септември во Белград, без публика, но со пренос во живо. Тоа ќе биде првиот од два или три планирани натпревари во квалификациите во наредната година и половина на патот до поставената цел – натпревар за евро-титулата!

Наследникот на Цеца ги изненади своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со фотографија од хипербаричната комора во која претрпе необичен третман.

Veljko Ražnatović

Хипербаричната медицина се заснова на природен лек: чист (100%) медицински кислород кој се нанесува под зголемен или хипербаричен притисок (повисок од атмосферскиот кој на морската површина е 1 бар) во т.н. хипербарични комори.

– Настапувам на 4 септември, гледајте ме како блескам – вели младиот Ражнатовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris