“Весеље” кај Цеца! Нејзиното семејство на овој ден се збогатило со еден член повеќе!

5 мај, 2020
ceca

Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм сподели видео од автомобилот и воодушеви многумина.

Цеца седи во автомобилот заедно со нејзината сестра Лидија и нејзините деца и во меѓувреме си потпевнува. Пејачката има причина да слави денес, со оглед дека денес е роденден на една од нејзините внуци.

Поточно, Виктор е роден на 5 мај, а семејството се собрало за да прослави, па Цеца покажа дел од семејната атмосфера.