Весна Џогани брутално и го возврати ударот на Анабела: По грубите зборови, таа направи ФОТОГРАФИЈА од која ќе ЗАНЕМИ!

17 мај, 2020
весна џ

По грубите зборови што и ги упати Анабела, Весна Џогани реши да „одговори“ на свој начин.

Пејачката Весна Џогани се најде во центарот на медиумското внимание кога Анабела Атијас и Гаги Џогани се распрааа откако дознаа дека Џоле Џогани во јавноста тврди дека Луна Џогани се дрогирала со нејзиниот очув Андреј Атијас. Во оваа прилика, Гаги и Анабела ја спомнаа и сопругата на Џоле, Весна, поранешната сопруга Слаѓа и сестрата на Гаги, Наџа.

„Знаеш која е Весна, ја зеде од улица“, рече Анабела.

Овој пат, Весна очигледно возврати, па се сликаше со Кристина Коцкар. Ниту еден од нив не ја тргна насмевката од лицето, а останува да видиме како ќе реагираат Луна и Анабела кога ќе дознаат за ова.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️

A post shared by Katarina Zivkovic (@katarina_zivkovic_official) on