(ВИДЕО) Им дадовме на децата „ОРУЖЈЕ“: КЛУНИ ПРИЗНА дека направил УЖАСНА ГРЕШКА!

7 декември, 2020
клуни

За време на гостувањето во емисијата „Џими Кимел во живо!“ Клуни откри дека нивните деца, и покрај нивната возраст, многу добро знаат италијански јазик. Тој и Амал не знаат.

Направивме глупава грешка што зборувавме италијански. Под тоа мислам дека тие зборуваат течно на тригодишна возраст. Јас не зборувам италијански јазик, сопругата не зборува италијански, па им дадовме оружје – рече тој.

Тој додаде дека поради тоа, тие имаат проблеми со задачи како што е чистење на просторијата.

Им кажувам да одат да ја исчистат просторијата и тие ми одговорија: ‘Ех, папа странзо’ – рече тој и се пошегува дека е од Кентаки, па англискиот му е втор јазик.

Открил и дека неговиот живот се променил за време на пандемијата, па затоа морал сам да ги извршува домашните работи, како што се миење облека, подови и садови.

На прашањето на Кимел дали е успешен на тие работни места, тој одговори:

Веројатно не, но барем бев зафатен некое време. И не влегов во просторијата каде што децата зборуваат италијански.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris