ВИДЕО: Мажите гледаат без да трепнат – Лила ужива гола во пенлива када

28 октомври, 2020
lila

Една од најпопуларните водителки во земјата, Лила Филиповска, која е навистина активна на социјалните мрежи, објави уште едно видео со кое ја разбуди фантазијата кај мажите.

 Таа сподели видео на кое се капе во пенлива када и си прави пилнинг на телото.

Погледнете:

View this post on Instagram

Недела навечер…уживање и одмор пред уште една напорна и исполнета недела. И вистински момент за нега на кожата, зошто знаете “кожа памти” Нежен пилинг за лице и тело и подмладување и изедначување на неправилностите на кожата #arabicacoffeescrub by me ❤️ . ARABICA COFFEE BODY SCRUB Пилинг за лице и тело 200 гр Пилинг за длабоко чистење на кожата на лицето и телото. Претставува богата комбинација од кафе арабика, масло од кокос, сладок бадем, макадамија и сол од Мртво море. Директно ги потхранува и регенерира оштетените клетки. Ја подобрува циркулацијата, ги обновува клетките, ја хидрира и ја разубавува кожата. Помага против целулит, егзема, акни и стрии. Овој пилинг се користи еднаш до два пати неделно и се нанесува на мокра кожа. Ефектот е свиленкаста, еластична и хидрирана кожа со подобрена текстура и беспрекорно подмладена со блескав сјај ❤️❤️❤️ Ова екслузивно пакување е лимитирана едиција 🔥 . Повеќе инфо во пораки . Ајде да блескаме заедно 🦋🦋🦋

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort