Викторија Бекам го разбесни Инстаграм со фотографијата на која се наоѓа нејзината деветгодишна ќерка!

22 јули, 2020
viktorija

Родителите на четири деца, синовите Бруклин, Ромео и Круз и ќерката Харпер Севен, пензионираниот 45-годишен фудбалер Дејвид Бекам и сопругата, 46-годишната дизајнерка Викторија, честопати се на мета на критичари за нивните методи на родителство. Не беше исклучок ни последната објава на Викторија на нејзиниот Инстаграм профил, на која беше нејзината деветгодишна ќерка Харпер.

View this post on Instagram

Happy Birthday Harper Seven! Kisses @britishvogue xx

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Имено, нешто што требаше да биде само момент во кој беше снимено дружење на мајка и ќерка, наскоро се претвори во вистинска дискусија меѓу фановите. Масажа со моето бебе. Наше време “, рече 45-годишната под фотографијата на која деветгодишната девојка покриена со пешкир спие мирно на масата за масажа каде што отидоа да поминат квалитетно време заедно.

Сепак, иако многумина не видоа ништо контроверзно во објавата, набргу откако се појави на Инстаграм, имаше и такви кои, судејќи според коментарите, сметаат дека е несоодветно. “Не знам што да кажам на оваа фотографија. Харпер не е многу постара од моите внуци и знам дека масажата е добра за секого, без оглед на возраста, но мислам дека фотографијата требаше да остане дел од приватноста “, рече вознемирено следачот.

Исто така, фактот дека во период кога светот се соочува со економска криза, таа ја носи својата деветгодишна ќерка на масажа, исто така, предизвика критики. „Многу деца немаат покрив над главата или топол оброк, а вие објавувате фотографии од вашата деветгодишна ќерка како ужива во масажа“, остро рече друг следач.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi