Викторија Бекам по 23 години конечно откри што се случувало на турнејата во Бразил!

24 декември, 2020
1375165

Поминаа 23 долги години од познатата прес-конференција во Бразил каде се појавија Мел Б, Гери Хорнер, Ема Бантон, Мел Си и Викторија Бекам. Деновиве јавноста повторно извади видео од тој ден, кога Викторија Бекам беше во центарот на вниманието.


Една корисничка на Инстаграм ја искористи само глетката на младата Викторија која едвај ги држеше очите отворени и потоа нагло ја напушти салата за да се пошегува на свој трошок.

tportal
tportal

Ова брзо се прошири на социјалните мрежи, а стигна и до самата Викторија, па таа неволно ја прифати шегата и објасни што всушност се случило тој ден.

„Во моја одбрана, тој ден бев страшно мамурна“, напиша 46-годишната Британка, истакнувајќи дека сеќавањето од минатото ја насмеа добро.