Викторија и Дејвид се скараа поради венчавката на Бруклин

24 јули, 2020
асадсд


Според британските медиуми, Викторија Бекам наводно и рекла на идната снаа Никола: „Ваш е денот, ние сакаме да биде посебен… Значи, сè што ќе посакате“. И сигурно нејзиниот татко, богат инвеститор, пријател на семејството Буш и Трамп, ќе и помогне на нејзината ќерка да има свадба од соништата. Британските медиуми веднаш започнаа да шпекулираат каде парот би можел да ја прослави свадбата со своите познати пријатели. Бруклин, пишуваат тие, го следи реонот на луксузното одморалиште „Борго Игназија“ во Апулија, на самиот југ на Италија, каде целото семејство е моментално на годишен одмор и каде се вериле тој и Никола. На Никол и Бруклин навистина им се допаѓа луксузното одморалиште, а исто така ја обезбедува и приватноста што младата двојка сигурно ја сакаат за себе и „кремот“ од целиот свет кои би можеле да добијат покана за венчавка. „Дејли мејл“ наведува дека цената на свадбената церемонија во хотелскиот комплекс (каде се венчале Џастин Тимберлејк и Џесика Бил) може да се искачи на три милиони фунти. „Борго Игназија“ нуди секаков можен луксуз – покрај разни вили со луксузни соби и рустик шик декорација, има и ресторани, клубови, приватни плажи , голем голф, спа и неколку базени.

View this post on Instagram

My best friend forever ❤️

A post shared by 🇬🇧 (@brooklynbeckham) on

Додека Викторија Бекам не го крие својот ентузијазам за големите настани што следуваат, тато Дејвид е многу повоздржан, барем ако треба да се верува на британските таблоиди. Фудбалската ѕвезда не сака целата приказна да се претвори во циркус, а неговиот син да биде под голем притисок. Дејвид, наводно, смета дека неговиот син брза со свадбата да ја израдува својата мајка, дека не е доволно зрел за толку голема одлука, особено затоа што сè уште не знае што навистина сака да направи во животот. Кариерата на Бруклин како модел и фотограф штотуку започна.

Поради разликите во мислењето за свадбата на Бруклин, парот се расправа. Викторија и Никола зборуваат за венчаници, изгледот на табели, музика и ритуали, а Дејвид се обидува да ги смири своите страсти. „Кога Бруклин рече дека неговите родители исто така се венчале млади и имале голема свадба, Дејвид го потсетил дека тие сами плаќале за свадбата, со парите што ги заработиле“, пишува Дејли Меил. За Дејвид, да се биде семеен човек значи да можеш сам да поддржуваш семејство. Тој е исто така загрижен за тоа што ќе се случи ако работите тргнат наопаку.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi