Вистински се обрука: Џенифер Лопез се соблече во чипкасти градник пред сите!

24 април, 2020
Џеј Ло

Таа очајнички сакала да го тргне вниманието од поранешната сопруга на нејзиниот вереник!

Алекс Родригез (44) приредил роденденска забава на отворено за да го прослави дванаесеттиот роденден на неговата ќерка Еле. Во оваа прилика, тој ги запознал своите две жени: поранешната сопруга Синтија Скуртис и вереницата Џенифер Лопез (50).

Додека децата трчале наоколу на тревата, јаделе роденденска торта, Џенифер Лопез не можела да им дозволи на папараците да останат со празни раце.

Веднаш штом забележала екипа на папараци, кои го гледаат секој нејзин потег и движењата на поранешната сопруга Алекс Родрикез, Џенифер отишла до средината на тревникот и го извадила цвојот џемпер под која имала проѕирен чипкаст, градник во месо боја.

Синтија, стоејќи на неколку метри од Џенифер, зјапала во свршеникот на Џенифер, нејзиниот поранешен сопруг со зачуден израз.

Родригез, забележувајќи дека може да настане скандал, и се приближил на цвојата вереница и седнал до додека таа се „опуштала“ на сонцето на тревникот во градник и шорцеви.

Патем, Родригез и Лопез во неколку наврати апелираа до граѓаните да останат дома, додека со оваа забава само се демантираа себеси.

Нивните обожаватели и следбеници на социјалните мрежи го осудија нивното однесување.

Исто така, Алекс Родригез деновиве призна дека планираната свадба со Џенифер Лопез е одложена поради појавата на корона вирусот.