„Во еден момент скоро ќе се убиев заради Твитер“

7 јуни, 2020
јхјкјл

Иако розите цветаат во нејзиниот деловен живот уште од објавувањето на нејзината прва песна „Ocean Eyes“, 18-годишната американска пејачка Billie Eilish искрено зборуваше за сите проблеми со кои се соочи во нејзината кариера, која во моментов е на својот врв. Во интервју за британскиот магазин ‘GQ’ таа откри неколку признанија, што ги растажи многу нејзини обожаватели.

Едно од овие е за обид за самоубиство поради социјалните медиуми, а таа откри и детали за нејзините претходни љубовни афери.

Иако споменатиот број на списанието допрва треба да излезе летово, делови од разговорот излегоа на социјалните медиуми. „Пред неколку години скоро се самоубив заради Твитер. Сериозно “, е едно од признанијата. Таа не крие колку е несигурна во последните години затоа што, како што вели, сега е најсреќна психички и физички досега.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi