Во односот на Бред и Џенифер се вплетка уште една славна глумица

15 јули, 2020
Annotation 2020-07-15 134444

Дали е таа причина за многу расправии?

Дали останаа еден од непреболените парови во Холивуд, чије помирување на обожавателите ширум светот им е желба со години, тоа им е јасно и главните актери на оваа љубовна приказна, 51 годишната Џенифер Анистон и пет години постариот поранешен сопруг Бред Пит. Меѓутоа, како што пишуваат странските медиуми, парот веќе со години го негува пријтелскиот однос. Веќе некое време, на медиумите не им е јасно зошто парот не ја обнови нивната љубовна романса. Често во нивниот однос е вмешана и трета личност, а овој пат магазинот “Globe” во триаголникот ја вклучува и глумицата Рис Витерспун.

jennifer aniston i reese witherspoon

Споменатиот медиум веќе неколку пати пишуваше за Риси дека ја привлува еден од најпознатите мажи во Холивуд. Имено, моментот за кој почнаа да пишуваат медуимите за оваа претпоставка е нејзиниот коментар под една фотографија која глумецот ја објави на инстаграм. Изгледа дека нејзиниот коментар “и падна во око” на Џенифер, иако се пријатели веќе со години.

“Беа потребни окулу 20 секуни Џен да реагира. Во тој помент беше многу повредена. Верувам дека тогаш изгледала безопасно, но Џен таквиот коментар го сметаше за непочитување, Беше могу нервозна бидејќи во еден момент се посомнева дека нејзината пријателка веќе некое време трча по нејзиниот поранешен сопруг.”, истакна споменатиот инсајдер на таблоидот, кој тврди ова дека е една од ситниците зошто поранешните сопружници ја “прегазија” својата романса.

Brad Pitt

Иако во споменатиот љубивен триаголник само се претпоставувало, не е познато дали сето ова е вистина, бидејќи сите тројца се во добри пијателски односи, но и дека Риз има среќен брак. Многумина сметаат дека ова се само претпоставки.

Но покрај се, иако многумина сметаа дека нивниот добар однос изминатите 15 години , во јанури оваа година, на доделувањето на SAG наградите, поранешните сопружници среќно позираа и разменуваа прегратки пред фотографите кои, меѓу останатото, докажа дека помеѓу нив не постои омраза што потврди и Џенифер во една изјава пред неколку години во која изјави деа Бред ќе го сака секогаш.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi