Војводата и војвотката од Сасекс се враќаат во кралството?

31 мај, 2020
јхјхј

Хари и Меган повторно се во Велика Британија, дали со себе го носат и Арчи?

Војводата и војвотката од Сасекс моментно се навикнуваат на нивниот нов живот во Лос Анџелес и уживаат во времето што го поминуваат секој ден со нивниот едногодишен син Арчи.

Двојката се повлече од своите кралски должности во март, па останува нејасно колку често ќе ги гледаме во друштво на кралското семејство. Особено бидејќи има секојдневни шпекулации за конфликтот меѓу војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон и Меган Маркл.

Војводата и војвотката од Сасекс ќе бидат гости на свадбата на принцезата Беатрис

CARDIFF, WALES – JANUA

Вчера кралското семејство планираше да прослави друга кралска свадба, а беше планирано принцезата Беатрис да се омажи за Едуардо Мапели Мозија на 29 мај. Свадбата беше откажана поради пандемијата на вирусот корона, а Бакингемската палата допрва треба да објави нов датум за венчавки. Она што ги израдува сите особено беше веста дека принцот Хари и Меган ќе присуствуваат на свадбата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi