Заљубен „до уши“ , Бен Афлек не се одвојува од својата девојка

1 јули, 2020
kjnm

Серија нови љубовни фотографии на Бен Афлек и Ана де Армас ги обиколија светските таблоиди. Славниот актер и младата ѕвезда од новиот филм на Бонд не крие колку се сакаат еден со друг.

Како и секогаш, 32-годишната актерка, веќе со прекар Софија Лорен од новото време, беше во шик издание. Носеше кратки пантолони и пончо со црни чизми. Нова слика покажа и Афлек, која уредно ја бричи брадата, ја скрати косата и ја затегна линијата. Тој исто така се залага да ги следи прописите на клиниката за рехабилитација, па веќе неколку месеци успешно се бори во битката против зависноста од алкохол, која е со него веќе 20 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris