Замислете да бидете во изолација со својата поранешна сопруга!

8 април, 2020
brus pizami

Откачени фотографии од поранешниот омилен пар во Холивуд!

Брус Вилис и Деми Мур објавија заедничка карантинска фотографија на социјалните мрежи позирајќи весели со своите деца и миленици.

И сите се исто облечени!

Дваесет години по разводот, Брус и Деми се под ист покрив, а тоа не ги спречи повторно да покажат дека „разводот не е лоша работа“.

Направија неколку фотографии од изолацијата. Погледнете како се прави тоа!

View this post on Instagram

chaotic neutral

A post shared by tallulah (@buuski) on