ЗАСТАНА ДО ЏЕНИФЕР И СИТЕ СЕ ШОКИРАА: Шакира по аферата што го потресе нејзиното семејство веќе не е онаа што била претходно?

31 јануари, 2020
191605_profimedia0307292078_ff

Колумбиската пејачка сподели фотографии на кои позирала со Џенифер Лопез, а јавноста се разбуди со нејзините срамни коментари.

Една од најпознатите и најпочитуваните убавици од Латинска Америка препознатлива е по нејзиниот прекрасен глас, неверојатна енергија и супер моќ да биде доминантната личност во просторијата и покрај тоа што е висока само 157 цм.

Сепак, откако беше обвинета, пејачката започна да живее повеќе повлечено од порано, работи помалку, посветена е исклучиво на нејзиниот сопруг Џерард Пике и на нивните синови, Милан и Саша, а обожавателите тврдат дека сè оставило белег на нејзиниот изглед – таа сè повеќе личи на обична жена, а уште помалку суперѕвезда.

Иако Шакира нас ни изгледа исто како порано, нејзините обожаватели беа немилосрдни последниве денови, особено што Колумбијката ги објави фотографиите на кои позираше со колешката Џенифер Лопез. Познатите убавици разговараа пред новинарите за нивниот претстојен настап на полувремето на Супербол, а она што се забележува е дека Џеј Ло и те како се дотерала за оваа пригода додека Шакира се чинеше дека брзала да ги земе своите деца од училиште.

View this post on Instagram

Press conference. ShakHQ #SBLIV #PepsiHalftime

A post shared by Shakira (@shakira) on

Поради ова, фановите не оставија баш пријатни коментари, како тоа Шакира изгледа смешно до Џенифер, како треба добро да спие, но големо внимание привлече еден обожавател кој напиша: „Во ред е Шаки и ние не сакаме“. Има уште побрутални коментари на профилот на Џенифер, при што еден обожавател на Џеј Ло и вели на Шакира дека изгледа како „проклет хипик“ и треба да се истушира.

Што мислите – дали корисниците на социјалните мрежи се премногу строги кон колумбиската убавица?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi