ЗАВОДНИЦАТА КОЈА МУ ГО ОСВОИ СРЦЕТО НА ЏОРЏ КЛУНИ! Денеска среќно омажена со друг!

15 септември, 2020
наслвна

Таа помина две години со Клуни, а тие раскинаа во 2011 година, само еден месец по неговиот 50-ти роденден

Италијанската актерка Елизабет Каналис порано го сакаше најпосакуваниот ерген на светот, нејзиниот колега Џорџ Клуни, со кого беше во врска две години.

Таа помина две години со Клуни, а тие раскинаа во 2011 година, само еден месец по неговиот 50-ти роденден.

Актерката се омажи за хирургот Брајан Пери во 2014 година, две недели пред Клуни да се омажи за Амал. Една година подоцна, таа роди ќерка.

Дури и на 41 година Елизабет блеска, па така летото уживаше во топлите денови на море, а на плажите го покажа своето сензационално тело, на кое и завидуваат нејзините помлади колешки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi