Згодниот сопруг на Софија Вергара ја избричи брадата и ги шокираше фановите: Никогаш не сме го виделе во вакво издание

29 април, 2020
sofija and joe1

Брадата е заштитен знак на многу мажи и во поново време е дефиниција за нивната привлечност. Меѓу нив е и сопругот на Софија Вергара, кој веројатно не можеме да го замислиме без овој модерен детал. Меѓутоа, тој се одлучил да направи мала транформација.

Новиот изглед во кој се ослободил од брадата, Џо Манганиело го споделил на својот Инстаграм профил, а судејќи според рекациите на бројни фанови и пријатели, новиот look е вистински погодок.

View this post on Instagram

#creepin

A post shared by JOE MANGANIELLO (@joemanganiello) on

Фановите го поплавија неговиот пост со коментари, многумина посочуваат дека овој 43-годишен актер изгледа непрепознатливо. Некои дури го споредуваат со американскиот актер Брус Кембел, додека други ја препознаваат сличност со актерот Бен Афлек.

Згодниот актер социјална изолација поминува со сопругата Софија Вергара и нејзиниот син, 27-годишниот Манол, во нивната вила во Беверли Хилс. Колумбиската актерка често открива дека нејзиното семејство ужива да споделува заеднички моменти во своите објави на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Patio picnic👙🧀🥖🍹

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on