Жените ја нападнаа НАЈСЕКСИ трудницата: “Претера! Всушност одвратна си!”

28 октомври, 2020
емили насловна

Познатата манекенка прошета по улиците на Њујорк и го истакна трудничкиот стомак, кој го фотографира нон-стоп

Американската манекенка од Полска, Емили Ратајковски (29) и нејзиниот сопруг, продуцентот Себастијан Бехр Меклард (39), го очекуваат своето прво заедничко дете.

Уште кога објави дека е бремена, Емили не престанува да привлекува внимание, а со својот нов стајлинг на улиците во Њујорк предизвика бурни реакции.

Имено, Емили носеше беж капут и кафеави чизми со високи потпетици, а под палтото носеше бела кошула која беше откопчана на стомакот. Додека нејзините верни обожаватели велат дека е убаво да се види како Емили се фали за својата бременост, бидејќи тоа е доказ за тоа колку е среќна, многумина ја нападнаа со бурни коментари.

Тие велат дека оваа откопчана кошула е „чиста невкус и гнаса“ и нема дилема дека таа намерно ја отворила, за папараците да и го насликаат стомакот.

„Зар не и е ладно“, „Прекрасна е, но зошто таа раскопчана кошула?“, „Треба да славиш што си трудна, но ова е премногу“, „Премногу си претерала, згора на тоа, одвратно“, „Не можам да верувам дека вака се облекла “, “Откопчана кошула и палто над неа… Добро… “, се некои од коментарите.

Да потсетиме, Емили ја објави среќната вест, а сними и видео во кое за време на бременоста забележа промени во телото и позираше целосно гола, покривајќи ги интимните делови со раката и истакнувајќи го видливиот стомак.

Во текстот на авторот за споменатото списание, манекенката истакна дека не сака да го знае полот на бебето, па раскажа една смешна ситуација – што велат таа и нејзиниот сопруг кога ќе ги прашаат дали сакаат девојче или момче повеќе.

Кога сопругот и јас ќе им кажеме на нашите пријатели дека сум бремена, првото прашање после: „Честитки“ е скоро секогаш: „Дали знаете што сакате да биде?“. Ние сакаме да одговориме дека нема да го знаеме полот додека нашето дете не наполни 18 години и дека тогаш ќе не известат за тоа – напишала Емили.

Таа откри и во кој месец е бремена и често објавува фотографии на кои е целосно гола, а во преден план е трудничкиот стомак.

20-та недела. Полека се запознавам со моето ново тело – напиша моделот под објавата.

Погледнете ги фотографиите на Емили на улиците во Њујорк, но и во голото издание, во галеријата во текстот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum