Жените се само алиби? Долго време се „шушка“ за љубовниот однос на Роналдо и Бадр Хари

10 јуни, 2020
дгтфдгфхфд


Поранешниот играч на Манчестер Јунајтед, Фил Невил еднаш изјави дека никогаш во кариерата не видел играч кој работи толку напорно на себе како играч на Јувентус. – Роналдо поминува три до четири часа на ден во теретана. Ако на тоа се додаде редовна обука, ќе стигнете до шест часа. Тоа е колку Роналдо троши секој ден на тренинзи.

View this post on Instagram

Monday motivation!💪🏻

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Затоа има тело на кое ниту мажите ниту жените не можат да останат рамнодушни. Во моментов ужива со убавата Георгина Родригез која ја запозна во продавницата „Гучи“ во Мадрид.

– Она што ми го привлече вниманието беа неговата висина, тело и убавина. Се тресев пред него, но се појави искра. Јас сум многу срамежлива , особено пред личноста која ме освои со само еден поглед – рече еднаш Георгина. Но, дури и пред Георгина, Роналдо беше во врски со многу убавици. Неговата најпозната врска е со Ирина Шајк, со која започна да се гледа на почетокот на 2010 година. Тие беа заедно до 2015 година, а врската, наводно, била прекината од манекенката.

View this post on Instagram

☝️😍😍😍😍😍😍

A post shared by Irinashayk &cristiano Ronaldo (@ronaldoirina11) on

Пред неа, се шпекулираше за уште неколку девојки. Иако фудбалерот има завидна љубовна историја, сепак постои можност сите овие девојки да се само маскирање за неговата љубов кон мажите. Пред некое време се шпекулираше дека „лошото“ момче било привлечено од боксерот Бадр Хари. Иако и двајцата секогаш биле опкружени со убави жени и сега имаат свршени и сопруги, одамна се шпекулира дека се само алиби за нивната вистинска љубовна приказна.

View this post on Instagram

Ramadan workouts… #stayready #stayhealthy

A post shared by Badr Hari (@badrhariofficial) on

Се пишуваше дека Роналдо лета со приватен авион од Мадрид до Маракеш на секои неколку недели за да поминува време со борецот, а еднаш објавија неколку фотографии од базенот. На една, Бадр го држеше Роналдо во рацете. Сепак, се зборуваше и дека тие честопати имале оргија со многу убавици и дека за вакви настани плаќале до милион долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi