ЖЕШКО: Џорџина направи шпага, вака изгледа од позади! (ФОТО)

14 јуни, 2020
Annotation 2020-06-14 xorxina

Девојката на Кристијано Роналдо од многу предизвикувачки агол!  

Georgina Rodriguez FINALLY reveals how she met Cristiano Ronaldo ...

Девојката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, се пофали на Instagram со фотографија од сеансата растегнување.  

Убавата Џорџина се сликаше на подот додека прави шпага, а кадарот е од позади!

Погледнете ја фотографијата:

Џорџина е неколку години во врска со Роналдо, и заедно растат четири деца, три кои CR7 ги доби со помош на сурогат-мајка и заедничката ќерка.