ЖЕЖОК ОДМОР ВО МЕКСИКО: Манекенката и Playboу зајачица уловена како на друштвото им ги покажува – ГОЛИТЕ гради (ФОТО)

14 декември, 2020
Screenshot_1

Манекенката Џози Кансеко замина на одмор со пријателите во Кабо, Мексико, а во исто време беше откриено дека раскинала со интернет sвездата Логан Пол.

Манекенката Џози Кансеко (24) се погрижи да биде главната атракција на одморот со пријателите.

Џози, која неодамна раскина со интернет-sвездата Логан Пол (25), се разголи во мексиканскиот град Кабо. Во минијатурно бикини скокаше на плажа и во вода опкружена со друштво, а во еден момент го тргна градникот, ги покажа градите и го извади јазикот.

Внимание привлече и излегувањето на Џозе од морето со пријателите бидејќи некои носеа танга, додека други имаа мало долен дел што откриваше голем дел од задникот. Девојките добро се забавуваа и на бродот, а некои мислат дека манекенката се обидува да ја преболи разделбата. Повеќе фотографии можете да видите ОВДЕ.

Патем, Кансеко и Пол се смирија во јуни, а YouTube ѕвездата минатиот месец случајно откри на подкаст дека раскинале со моделот. „Секогаш ја ценев приватноста на нашата врска, бидејќи остатокот од мојот живот е јавен, па не сакав ниту таа, ниту јас да мораме да даваме објаснувања на никого. Тоа беше посебно време во нашите животи. Едноставно не одеше повеќе”, рече Логан.

Двојката беше видена како го слави нејзиниот 24-ти роденден во еден ресторан во Лос Анџелес на почетокот на минатиот месец. Џози е позната и по тоа што беше во врска со Броди Џенер (37), а нивната романса траеше само три месеци.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris