„ЖИВЕЕВ КАКО БЕЗДОМНИК“ Џеј Ло открива детали за нејзиниот живот!

13 јуни, 2020
хгфхфгхгфхф

Џенифер Лопез денес има слава што би можел секој да ја посака, а малкумина ги знаат деталите од нејзиниот приватен живот. Пејачката е родена на 24 јули 1969 година во Бронкс, предградие на Њујорк. Нејзините родители се Порториканци и таа секогаш јавно ја истакнуваше својата посветеност кон мајка си Лупе. Детството го помина во мал стан и во не многу завидна финансиска состојба. Кога заврши средно училиште, се најде на голем крстопат и се соочи со голема одлука. Нејзината мајка сакаше таа да се запише на колеџ, додека таа имаше сосема поинаков план. Кога им рече на родителите дека сака да стане актерка и танчарка, таа не ја доби поддршката што ја очекуваше од нив. Во тоа време, таа не беше во најдобар однос со нејзината мајка, но денес вели дека е благодарна за сè. „Мислев дека таа ќе покаже сочувство. Наместо тоа, таа рече:„ Никогаш повеќе не ме повикувај додека плачеш. Сакаше да бидеш во овој бизнис и подобро да станеш силна. “И јас станав посилна“, рече пејачката.

“Се случи одлуката да одлуката што го одбрав својот сон ме чини многу. Некое време, живеев скоро како бездомник. Спиев на каучот во студиото за танцување, но напорот се исплати”.

Кога наполнила 21 година, се преселила во Лос Анџелес за да ги оствари своите соништа. Живееше со неколку цимери во еден стан, во не многу добри услови, но вели дека има најдобри спомени од тој период. „Се сеќавам дека имав толку малку пари што само можев да си купам парче пица на ден“. Поминаа неколку години пред да ја добие својата прва голема работа, а после тоа улогите се одвиваа во низа и оваа убавица успеа да го оствари својот голем сон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi