Животот без камери сепак им е незамислив: Семејството Кардашијан повторно потпишаа нов договор

12 декември, 2020
1366891


Иако тие најавија исклучување на нивното долгогодишно реално шоу „Keeping Up With the Kardashians“ пред четири месеци, стриминг сервисот Хулу објави долго скриени вести. Семејството Кардашијан-Џенер потпиша договор вреден милион долари и наскоро ќе соработува и ќе креира содржина за популарната услуга


Неодамна, членовите на кланот Кардашијан-Џенер објавија дека ги напуштаат малите екрани и дека нивното реално шоу завршува во 2021 година по цели 14 години и исто толку сезони. Ги следевме додека растат, созреваат, се венчаат и потоа стануваат мајки. На чело на сето тоа беше Крис Џенер, мајката на славните сестри кои денес се сметаат за еден од најголемите инфлуенсерки на светот.


Стриминг услугата Хулу наведува дека потпишале профитабилен договор вреден милион долари со семејството и дека отсега ќе создаваат содржина за својата програма. Сепак, видот на содржината сè уште не е откриен, па останува да се погоди, се додека не го соопштат супериорните телевизиски продуценти.

„Возбуден сум затоа што можам да потврдам дека новата соработка ќе започне во 2021 година. Потпишавме договор со услугата Хулу “, кратко и јасно изјави Крис Џенер, управител на целото семејство. Благодарение на носот за деловно работење, канал Е! пред 14 години им понуди на членовите на семејството Кардашијан и Џенер да им ги „предадат“ своите животи, а сето тоа резултираше во едно од најгледаните реални шоуа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris