Зошто се сите уверени дека Џастин и Хејли се пред развод?

20 јуни, 2020
дфгвбнм


Поминаа скоро две години откако 23-годишната манекенка Хејли стана г-ѓа Бибер а огромното мнозинство луѓе се уште убедени дека славната двојка ќе се разведе наскоро, пренесуваат озборувања. Бројни американски медиуми се согласуваат со нив, предвидувајќи го бракот на Бибер во неколку наврати. Но, колку од нивните докази за таква „црна“ прогноза стои на цврста основа?

Неколку медиуми во Америка предупредуваат дека пејачот, откако ја раскинал врската со 27-годишната пејачка и актерка Селена Гомез, се ожени за брзо време со Хејли и дека тоа ќе ги погоди во глава. Тие се убедени дека тој сè уште не ја преболел Селена што ја смета за негова прва љубов, бидејќи биле пар уште како тинејџери. Се чини дека тој стапил во врска со Хејли за да не биде осамен или да ја направи Селена љубоморна.

Откако минатата година призна дека користел дрога во минатото и скоро му го уништила животот, тогаш пронашол утеха во верата и станал жесток христијанин, и признал дека страда од тешка болест мононуклеоза. Иако таа секогаш јавно му давала поддршка, многумина мислат дека таа ја жртвувала својата кариера од загриженост за Џастин и затоа нема да издржи со него на долг рок.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi