„Срцето ми застана“: Емили Ратајковски го сврте задникот, па почна да го „фрцка“! (ВИДЕО)

29 јули, 2020
emili

Емили Ратајковски повторно го заведе целиот Инстаграм!

Оваа убавица основаше своја марка за долна облека, која за среќа на повеќе од 26 милиони следбеници на Инстаграм, ја рекламира самата таа.

И таа го стори тоа сега, вака!

„Срцето ми застана“, „Леле, Емили“, „Оган си“, „Океј, нарачувам сè“ беа само некои од коментарите.