Среќен во љубовта, но и понатаму се надева дека ќе му се врати поранешната сопруга

4 октомври, 2020
profimedia-0538496388

Се чини дека актерот Бен Афлек не знае ни што сака. Иако многумина сметаа дека е пресреќен во новата љубовна врска со актерката Ана Де Армас, 48-годишникот сè уште размислува за неговата поранешна сопруга Џенифер Гарнер. Имено, веќе некое време се зборува за тоа како Бен никогаш не може да ја заборави љубовта што ја имаше пред Ана.

Jennifer Garner pictured with Bradley Cooper amid John Miller split rumors


Да потсетиме, ова не е прв пат Бен да размислува за својата поранешна. Неодамна, тој беше многу лут од фотографиите на Џенифер и актерот Бредли Купер на плажа. Откако се појавија фотографии на кои неговата поранешна сопруга, уживајќи на плажа, му се насмевнува на Купер, Бен, наводно, добива „напад“ на љубомора. „Тој секогаш беше малку љубоморен на пријателството што Бен и Џен го одржуваа на заедничките снимања“, изјави непознат извор за странските медиуми. „Тој ќе внимава на целата ситуација, иако и самиот е свесен дека веќе нема големо влијание“, додадоа тогаш странските медиуми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum