Станија позираше целосно гола!

1 септември, 2020
станија

Српската старлета Станија Добројевиќ (35) моментално ужива во САД, но наскоро ќе се врати во Србија за повторно да учествува во реалното шоу „Задруга“

И додека не започне конкуренцијата во контроверзното шоу, оваа препознатлива дама продолжува да објавува голи фотографии на социјалните мрежи.

Сепак, таа сега се надмина себеси, па позираше целосно гола. Таа се фотографирала пред огледалото и со раката ги покрила градите.

Најавата за кратко време им се допадна на над 40 000 обожаватели и немаше недостаток на коментари.

Патем, оваа старлета е родена во округот Вировитица-Подравина. На почетокот на војната, семејството живеело во Вочин, од каде што заминало во Окучани, но кога започнала операцијата Блесок, побегнале во Србија.

Станија е позната по пластична хирургија и учество во српската реалност. Освен во „Задруза“, таа се испроба и во „Фарма“.