Стела во провокативно издание без горно бикини: Ја воодушеви и Ирина Шајк!

2 декември, 2020
Revija-Victoria-s-Secret-42-830x0


Стела Максвел е ангел на Виторија веќе 5 години и се смета за еден од најпопуларните модели. Британската убавица реши да ги израдува своите обожаватели со нова провокативна фотографија


Имено, Стела позираше во природа, а во еден момент го исфрли горниот дел од бикинито. Допаѓаа лајкови и коментари, а таа доби пофалби и од нејзината позната колешка Ирина Шајк. „Сестро, гориш“, и напиша Ирина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris