СТРАВУВАЛА ОД САМОТИЈА Драстично ослабе поради брачни проблеми

31 јули, 2020
Annotation 2020-07-31 135622

Не беше добро

Откако медиумите го објавија нивниот наводен развод кон крајот на минатата година, една од омилените актерки во Холивуд, 52-годишната Џулија Робертс и сопругот, 51-годишниот снимател Даниел Модер, повторно се предмет на пишување на американските медиуми. Поради последните неколку фотографии заедно, многумина сметаа дека се е во ред. Но, ни тоа не ги запре медиумите, така што деталите за нивниот брак сè уште излегуваат во јавноста. Една од најновите информации е дека во еден момент од минатата година, Џулија драстично изгубила тежина поради сè што се случувало во нивната врска, пишува „NW“.

View this post on Instagram

✨18 years✨ #heckyes

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

Таа, наводно, престанала да јаде кога Дани ја запознал Кетрин Виник на сетот на филмот ‘The Mexican’.Тогаш анонимен извор откри дека Џулија поминува низ тежок период. „Кога и е тешко, таа ја запоставува исхраната и едвај може да спие, така што тежината сама се топи“, рече изворот. Дека изгледа поинаку, пред три месеци забележаа и папараците, кои во тоа време едвај ја препознаваа.

Во црна и неколку броја поголема комбинација на облека, таа потоа одеше низ соседството со своите кучиња. Без шминка и неисчешлана коса, таа шокираше многумина кои коментираа дека изгледа „распаднато и тажно“. Се чинеше дека фотографите не и пречеа, со оглед дека ги игнорираше и не се сврте на нивните довикувања.

Потсетуваме, неименуван извор ги откри деталите за нивната турбулентна врска во април. „Да, тие живеат во вила, но не е доволно голема за да не се сретнат, тие сепак се караат и „паѓаат ужасни навреди“, рече тој во тоа време. После тоа, Џулија објави фотографија со сопругот на Инстаграм и и даде до знаење дека сè е во ред. Патем, Џулија и Даниел судбоносното да го изговорија во 2002 година, и се горди родители на 15-годишните близнаци Финаус и Хазел и 12-годишниот Хенри.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi