СВЕТСКИTE МЕДИУМИ ПИШУВАAT: „Мила Кунис веќе има ново момче“

8 октомври, 2020
profimedia-0308210936

Ештон не е среќен

Иако странските медиуми повеќе од една година шпекулираат за проблемите и можниот развод на бракот на актерската двојка, 42-годишниот Ештон Качер и 36-годишната Мила Кунис, се чини дека преовладувале недоразбирањата, па според таблоидот „Woman’s Day“, парот – се разведува. Споменатиот медиум пишува и дека наводно е познато и што ѝ пресудило на среќата на парот кој исто така има две деца, ќерката Вајат и синот Димитри.

Ако може да се верува во шпекулациите, тоа беше постојаното поминување на времето заедно за време на карантинот предизвикан од пандемијата на коронавирусите, што го уништи претходно нестабилниот брак на славните Ештон Качер и Миле Кунис. Но, овие денови се појавија нови информации – Мила Кунис има ново момче, или можеби подобро кажано, љубовник, бидејќи двојката сè уште не е разведена официјално.

„Ештон и Мила се договорија да се забавуваат со другите некое време. Тие сакаат да видат дали можат да ги вратат страстите во нивната врска. Мила прва пронајде ново „момче“. Се гледаат три месеци, тој е пет години помлад од неа, а иако Ештон првично ја поддржуваше, сега не му е сѐедно. Тој се плаши дека Мила може да се за заљуби во друг маж и да го напушти засекогаш. Но, тоа само значи дека тој сè уште се грижи за неа и за нивното семејство. Сигурен сум дека тие ќе решат сè и дека ќе разберат дека се создадени еден за друг“, изјави извор близок до славниот актер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum