Таа беше гласен поборник на жени со „плус големина“, но сега шокира од драстичната промена на имиџот со која се фали

12 јуни, 2020
хфгхфг

Бунтовниците Вилсон се пофали со својата нова форма и покажа на Инстаграм колку изгуби тежина од почетокот на 2020 година.

Холивудската актерка Ребел Вилсон беше една од најгласните застапници на жени со плус големина, но тогаш таа одеднаш реши да се премисли и драстично да го смени изгледот, со други зборови, да се ослободи од вишокот тежина.

И, таа одлично го прави досега, во што можеме да се увериме ако ги погледнеме нејзините социјални мрежи каде се пофали со новата линија и собра пофалби и честитки за новата форма. На последната фотографија направена во Сиднеј, таа позираше во тесен спортски сет , а исто така се покажа и без шминка. 40-годишната Бунтовничка реши да ги промени животните навики на почетокот на 2020 година, кога реши да се грижи повеќе за своето здравје и да преземе некои позитивни промени. Таа неодамна изјави дека е многу амбициозна во овој поглед и дека ќе продолжи да го прави тоа во наредните месеци бидејќи нејзината цел е да достигне 75 килограми.

https://www.instagram.com/p/CAoYTmWpAYU/?utm_source=ig_embed