Таа беше на третман за убавина кој изгледа како да не успева!

6 ноември, 2020
Cameron-Diaz-pictured-leaving-a-hair-salon-in-Los-Angeles

Камерон Дијаз (48) ретко се појавува во јавноста откако се повлече од актерството во 2014 година, но во исто време е многу активна на социјалните мрежи.

Поранешната актерка беше видена во понеделникот во Лос Анџелес на излегување од фризерски салон. Камерон носеше фармерки и црна маица и носеше маска за лице затоа што беше скоро непрепознатлива.

Но, она што привлече најмногу внимание на Дијаз, која брзо влезе во автомобилот, беше нејзината фризура. Имено, нејзината коса навистина не изгледаше како да е третирана, туку беше влажна, разбушавена и малку како слама.

Cameron Diaz - Leaving a Hair Salon in LA 11/02/2020
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi