Таа беше sвезда на хит серија, потоа стана бездомник и сега зборува за себе!

25 октомври, 2020
sebe

Поранешната сопруга на ѕвездата од популарната серија „Спасувачка служба“, Џерми Џексон и поранешната манекенка Лони Вилсон исчезнаа две години пред да ја пронајдат минатата година на улиците на Лос Анџелес.

Ја пронајдоа како моли на улиците, а сега новинарите ја фатија како копа низ корпи за отпадоци и се обидува да најде нешто да јаде. Но, таа за американските медиуми изјави дека не сака да разговара со своите пријатели затоа што е добро и не и е потребна никаква помош.

Таа објасни дека повеќе нема телефон, но има доволно храна и место за спиење.

Од време на време добивам пари, а во кофи и покрај продавниците има храна во големи количини – рече таа.

Лони исчезна откако пријателите се обидоа да ја убедат да започне со рехабилитација и беше објавено дека страда од ментални проблеми и дека е зависна од алкохол.

Џерми и Лони се венчаа во 2012 година, но многу брзо се разведоа. Таа претрпе ментална слабост во 2016 година и ја изгуби работата како асистент во центар за естетска хирургија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum