Таа безгрижно излезе од автомобилот и покажа премногу, но тоа може да му се случи на секого :)

11 јуни, 2020
џгфдџс

Дакота Фанинг беше снимена во моментот кога долната облека и ѕиркаше од под шорцевите.

Холивудската актерка Дакота Фанинг беше фатена во опуштено атмосфера, во комбинација на маица со кратки ракави и жешки панталони во кои случајно покажа повеќе отколку што сакаше.

Имено, 26-годишната актерка ги покажа своите гаќички кога излегуваше од автомобилот на еден од паркинзите во Лос Анџелес, кои не ги пропуштија леќите на папараците кои следат по нејзините стапки.

Русокосата актерка стана позната кога имала само седум години, кога се појави во филмот „Јас сум Сем“ заедно со легендарниот актер Шон Пен. Тоа беше нејзино прво појавување во филм, а исто така и почеток на нејзината успешна актерска кариера. Таа наскоро стана една од најпознатите актерки за деца, а соработуваше и со еден од најуспешните режисери на сите времиња, Стивен Спилберг, кој ја ангажираше да глуми во својот филм „Војна на световите“.